Hakkımda

Doğumumun en duygusal ve evcimen olarak bilinen bir burca tekabül etmesine rağmen -ki kendisi yengeç oluyor-, bu gerçeği bilmeseydim eğer kesinlikle bir yay olduğumu iddia ederdim. Aynı anne babadan doğan 5 çocuğun bile karakterleri birbirine bu kadar zıtken, sırf aynı ay içinde doğdular diye, karakterlerinin aynı olması nasıl beklenir ki zaten. Evlatlık olma ihtimalim bile astrolojiden daha mantıklı geliyor bana. 

 Ben kimim? Hayattan keyif alan, goygoyu/muhabbeti/kahkahayı çok seven, zaman zaman kendi kabuğuna çekilip kendiyle kalmaktan kafası güzel olan saftirik ama aynı zamanda delidolu bir kız çocuğu! Aşık olma duygusunu severim. Köpeklere, şaraba, modaya, ha bir de pozitif insanlara aşığım. 2 sokak öteye bıraksanız evimin yolunu bulamam ama havaalanına bırakırsanız dünyayı gezebilirim. İnancım dine değil, vicdana dayalı. Medeni halim: huzurlu.

 30 yaşından sonra kırmızıyı sevmeye başladığımdan beri, başka nasıl evrimler geçireceğimi görmek için yazıyorum yazılarımı da.  Yarın dönüp okuduğumda ‘Ne aptalmışım’ diyebilirsem, ne mutlu bana…