Üzemez kimse seni, benim üzdüğüm kadar

Uzun zamandır çok üzgün görüyorum seni. Neyin var arkadaşım? Lafı hiç dolandırmayacağım. Her Pazartesi diyete başlayıp öğlenine ayılıp bayılmalar, bir asabiyetler… Hayır, akşamına bozmasan diyetini bak gerçekten çekeceğim kahrını ama yok hem iradesiz davranıyorsun hem hobidi gırtlak yiyorsun hem de gün boyu ağzından ejderha gibi ateş püskürüyorsun tatlım.

Tamam anlıyorum seni, görüyorsun bizim gibi çıtı pıtı kızları özeniyorsun. Özen, yine özen kesinlikle hakkın bebeğim, ben özenme demiyorum yanlış anlaşılmasın. Hatta ben senin yerinde olsam ben de özenirdim. Ama gidişatını hiç iyi görmüyorum bak söyleyeyim. Hayır, seni böyle görünce inan ben de üzülüyorum. Yiyip de kilo almayan biri olarak sana tavsiye vermek bana düşmez ama belli ki artık yardım alman lazım kuzum, madem bu kadar takıyorsun kilolarını. Bir diyetisyene götürelim seni, ne bileyim benim spor salonuna yazıl. Çünkü bunlar oturduğun yerden erimeyecek belli oldu.

Bence böyle de çok güzelsin ama sonra ‘Emre beni aldatıyor mu?’ acaba diye kafe kafe peşinden gezip dedektiflik yapıyoruz. Zaten ona kim bakar Allah aşkına? Kel, fodul bir şey. Ay askiiimmm, kızmadın değil mi? N’olur kızmadım de. Sonuçta erkek arkadaşın. Ama boşuna hüsnü kuruntu yapıyorsun, o tipe kimse bakmaz. Sen de şu kiloların yüzünden özgüvenini kaybettin, bence o yüzden bakıyorsun. Yoksa ben seni senelerdir tanıyorum. Senin dönüp bakabileceğin bir tip değil o. Kız doğru söyle, zengin diye baktın dimi? Sürekli gezip, yiyip içiyorsunuz zaten. Kizzz bana bak! Sen bunun yüzünden bu kadar kilo aldın biliyor musun? Tamam, eskiden de iri kemikliydin ama bu kadar da kötü durumda değildin be arkadaşım. Daha güzeldin. Dost acı söyler. Vallahi kendine yazık ediyorsun.

Senelerdir ‘Zengin bir koca bulup evleneceğim, çalışmayacağım.’ deyip duruyordun zaten. Bence kesin bu yüzden berabersin sen. Tamam anladım ben seniii. Zaten ben hep derim, siz onun böyle saftirik göründüğüne bakmayın aslında akıllı kızdır diye. Ama aşkım bak demedi deme. Bu çocuk evlenmez seninle. Kaç yıldır berabersiniz ayol. Hala bir evlenme teklifi etmedi. Haa bu arada seni ailesiyle de tanıştırmadı değil mi? Zaten bak aramızda kalsın, ölümü gör söyleme ona ama bir şey diyeceğim sana. Geçen Nalan duymuş. Seninki Mehmet’e ‘Ben evlenmeyi düşünmüyorum.’ demiş. Oyalıyor olmasın bu seni? Benim güzel arkadaşımı bulmuş da evlenmek istemiyormuş, lükse bak ya…

Yok kuzum yok sen kesin haklısın. Bu aldatıyordur da seni. Yaaaaa ağlama arkadaşım, kıyamam sana. Senin bir damla göz yaşına değmez be o. Yaaa ağlama, bak ben de ağlarım. Ben her zaman senin yanındayım. Kimsenin seni üzmesine müsaade etmem merak etme.

Üzemez kimse seni, benim üzdüğüm kadar’ için 2 yanıt

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s